Kontakt

Nasz Facebook

Facebook Hospicjum

Z życia hospicjum

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Razem możemy więcej. PDF Drukuj Email

 

4 grudnia 2015 roku w hotelu DOBOSZ przedstawiciele naszego Stowarzyszenia uczestniczyli w podsumowaniu konkursu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

Konkurs zorganizowało po raz pierwszy Starostwo Powiatowe w Policach.

Celem konkursu była popularyzacja społecznego zaangażowania i wyłonienie najciekawszych i najbardziej zasłużonych osób, instytucji działających wolontaryjnie dla społeczności Powiatu.

Ustalono trzy kategorie konkursu:

I.Działanie warte naśladowania.

II. Wspólne działania-kategoria skierowana do sponsorów.

III. Wolontariusz roku.Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej, 4 grudnia w sali restauracyjnej hotelu DOBOSZ miała wyjątkową oprawę.

Na sali zasiadły osoby bardzo zacne, nominowane do nagród. Obecne były władze miasta Police, Starostwa Polickiego, działacze wielu organizacji z terenu powiatu i gmin oraz rodziny laureatów. Nagrodę w kategorii III

„Wolontariusz roku”, po pięknej i wzruszającej laudacji Elżbiety Jaźwińskiej, otrzymała Prezes Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Policach Aleksandra Mazur-Woroniecka.

Nagrodzona odbierając nagrodę, serdecznie podziękowała,szczególnie członkom Stowarzyszenia,pracownikom i wszystkim wolontariuszom zgromadzonym wokół ideii hospicyjnej a współpracujących z nią.Rzęsiste brawa były najlepszą nagrodą.

Nie były to jedyne brawa dla naszych wolontariuszy. Wyróżnienia w tej kategorii konkursu otrzymały nasze wolontariuszki, psychoonkolog Tamara Wacholc i nieoceniona wolontariuszka Anna Prokopowicz. Obie dostały piękny dyplom ze stosowną dedykacją, wysoką na metr piękną pąsową różę i oczywiście oklaski uznania zebranych na sali.

Po wręczeniu nagród wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do podzielenia się olbrzymim tortem, następnie skromny wspólny posiłek a la fourchette  pozwolił na swobodne rozmowy uczestników i nawiązywanie nowych kontaktów.