Wspomóż nas – Liczymy na każde otwarte serce. Skorzystaj z bezpłatnego programu do wypełniania PIT-u autorstwa Przedsiębiorstwa Informatycznego IPS, którego producentem jest Fundacja Nasza Szkoła. W programie należy wybrać naszą organizację KRS 0000161200

Partnerami w pozyskaniu 1% są:

Spot reklamowy promujący “Aplikację Pity 2020 Asystent”.   Link do spotu poniżej. https://www.youtube.com/watch?v=6Fq3OlEzszA

Celem Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów było zbudowanie
hospicjum stacjonarnego dla dzieci i dorosłych, w Tanowie,  w powiecie
polickim niedaleko Szczecina.

Budowa zakończyła się sukcesem dzięki 1% i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 RPZP.09.01.00-32-0001/16 z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W hospicjum obejmujemy opieką chorych w terminalnej fazie  choroby nowotworowej, starając się stworzyć im bezpieczny i ciepły dom.

Wyzwaniem staje się utrzymanie obiektu. Kontrakt z NFZ pokrywa 50% kosztów prowadzenia działalności. Dlatego liczymy na dobre serca, które pomogą nam ostatnie dni życia chorych uczynić radośniejszymi i spokojnymi.

Wierzymy, że dobroć i chęć dzielenia się z potrzebującymi nas nie ominie. Nie ma większej wartości jak kochać i dzielić się miłością.