Hospicjum poszukuje opiekunów medycznych.

wymagania:

– wykształcenie  potwierdzone dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe w zawodzie opiekuna medycznego.

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki pracy

– pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości   sprzęcie

– możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w szkoleniach, konferencjach naukowych

Zainteresowane osoby  prosimy  o nadsyłanie aplikacji (CV) z zamieszczeniem klauzuli  o ochronie danych osobowych na adres e-mail: info@hospicjum-police.pl

” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika porządkowego w Hospicjum Królowej Apostołów.
Wiadomo mi , iż prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz , że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.”