Msza św. w intencji naszych podopiecznych.

Szanowni Państwo,

W tradycję naszego Hospicjum wpisały się już  msze święte  odprawiane corocznie w intencji naszych podopiecznych, którzy odeszli od nas w ciągu ostatniego roku.

W jedną z listopadowych niedziel, członkowie naszego Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów, wolontariusze i personel medyczny spotykali się na wspólnej modlitwie za naszych zmarłych pacjentów. Na tę wspólną modlitwę, co roku zapraszaliśmy wszystkie osoby, dla których zmarli byli kimś ważnym i bliskim: rodzinę przyjaciół i znajomych.
Po mszy świętej, przy kawie i domowym cieście,  wspólnie z rodzinami osieroconymi wspominaliśmy naszych podopiecznych, którzy odeszli już do wieczności oraz oferowaliśmy rodzinom pomoc i wsparcie psychologiczne w okresie żałoby. W tym roku,  ze względu na sytuację spowodowaną pandemią,  msza św. za naszych zmarłych podopiecznych nie może odbyć się w dotychczasowej formule.    Nie możemy zebrać się wspólnie, w jednym miejscu i czasie, by modlić się a potem wspominać tych, którzy już od nas odeszli.

Zapraszamy Państwa do wspólnej modlitwy a także do łączności duchowej, w niedzielę   29 listopada 2020 r., o godz. 15.00

W tym to czasie kapelan  naszego Hospicjum odprawi mszę św. w intencji Waszych bliskich a naszych podopiecznych, którzy odeszli w ostatnim roku.