ODWIEDZINY W HOSPICJUM STACJONARNYM W TANOWIE.

Osoby w pełni zaszczepione oraz osoby z negatywnym wynikiem testu na Covid 19 zapraszamy do odwiedzin swoich bliskich.  Na wizytę umawiamy się pod numerami telefonu 91 3122989, 605 410 915 w godz. 8.30-14.30. 

Przypominamy, że mimo występowania obecnie niskiej liczby zakażeń wirusem Sars-Cov2 nadal obowiązują obostrzenia dotyczące zachowania dystansu, dezynfekcji , zabezpieczenia w osobiste środki ochrony i czasu kontaktu odwiedzających. Jest to także spowodowane nie uzyskaniem jeszcze odporności populacyjnej (zbyt mała liczba osób zaszczepionych) oraz możliwością zakażenia i transmisji innych typów wirusa Sars-Cov2 (m. in. typu Delta).

Obecna sytuacja jest trudna dla wszystkich naszych chorych, ich rodzin, ale także i pracowników. Mając na uwadze dobro i zdrowie chorych,  ale także wszystkich osób mających kontakty z nimi nie możemy pozwolić na jakiekolwiek ryzyko jego utraty. Na pracownikach hospicjum ciąży odpowiedzialność za minimalizację tego ryzyka. Bez współpracy i podobnego zachowania ze strony wszystkich osób w hospicjum, także odwiedzających może to być utrudnione.

Bardzo prosimy o uszanowanie wszelkich obowiązujących obostrzeń wynikających z aktualnego stanu epidemiologicznego i ich przestrzeganie.

About the author: ola